VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

27 Janar 2022, 08:56, Lifestyle CNA
VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

?U tërbova?, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: ?Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali?./ A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga