web counter

E fundit!

Tentuan të vrasin efektivët e policisë/ Shkatërrohet grupi kriminal

27 Janar 2022, 11:12, Kronika CNA
Tentuan të vrasin efektivët e policisë/ Shkatërrohet grupi

5 persona janë arrestuar nga operacioni ‘Storm’, dhe dy të tjerë janë nën hetim dhe një është shpallur në kërkim.

Bëhet fjalë për personat që kanë tentuar të vrasin efektivët e policisë në Qafë Kashar dhe Fushë Krujë.

Në pranga janë vënë Ibrahim Difaj,  Damian Lleshaj(Besmir Prelaj), Rober Laci, Ilirjan Peci, Erion Mulaj. Nën hetime janë shtetasit
M.M dhe E.V. Ndërsa është shpallur në kërkim Shëtim Kraja.

Ata akuzohen  për vrasje të mbetur në tentativë, vjedhje./CNA.al

Lajmet e fundit nga