web counter

LAJM I FUNDIT/ Problem me dushet në stadiumin "Skënderbeu", ndeshja me Teutën në rrezik

27 Janar 2022, 12:29, Sport CNA
LAJM I FUNDIT/ Problem me dushet në stadiumin "Skënderbeu",

Skënderbeu dhe Teuta do të sfidohen sot në Korçë, për ndeshjen e vlefshme të fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Duke mos mjaftuar vetëm temperaturat e ulëta, terreni i mbuluar me dëborë tani më në stadiumin “Skënderbeu” mungon dhe uji në dushet e dhomave të zhveshjes.

Nëse ky problem i ujit në dushet e dhomave të zhveshjes nuk rregullohet brenda orës zyrtare ku pritet të startojë sfida atëherë kjo ndeshje do të mund të shtyhet për një ditë tjetër.

Nuk dihet ende se çfarë pritet të ndodhë, por mesa duket ky është një vendim që do të mund të merret në orën zyrtare të fillimit të takimit.

Lajmet e fundit nga