“Premton për të ardhmen”, Ilirjan Përmeti i thur elozhe futbollistit të afruar në merkaton e janarit

15 Janar 2022, 11:58, Sport CNA
“Premton për të ardhmen”, Ilirjan Përmeti i thur

Ilirjan Përmeti, drejtori sportiv i Skënderbeut, ishte prezent në prezantimin e Frashërit dhe Aliit në ditën e djeshme dhe mbajti një fjalë të shkurtër përpara se lojtarët të merrnin fjalën.

?Frashërin e njihni të gjithë. Ai është një rikthim i rëndësishëm dhe do të na ndihmojë shumë me eksperiencën e tij. Nga ana tjetër, Alii është një lojtar i ri, i cili më së shumti do të na ndihmojë në perspektivë?, tha ndër të tjera Përmeti.

Lajmet e fundit nga