Video-Çifti i BBV drejt martesës?/ Dagz-i i ka vënë një kusht Einxhel 

14 Janar 2022, 10:30, Lifestyle CNA
Video-Çifti i BBV drejt martesës?/ Dagz-i i ka vënë

Mëngjesin e djeshëm, Dj Dagz ishte zgjuar me shumë pozitivitet. Ai vendosi që t?u përgatiste mëngjesin Einxhel dhe Egoznës, të cilat ndodheshin të ulura te shezlogët jashtë në oborr.

E kur të gjithë shohin Dagz me ushqimin në dorë nisin e ngacmojnë si atë ashtu edhe moderatoren. Beniada sapo e pa tha ?Dagz çun për shtëpi?, e pastaj e pyet atë nëse do të martohej me Einxhel edhe pse pi cigare.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Shih shoqet e nuses erdhën me vrap. Sa i mirë ky Dagz-i. Çun për shtëpi ky Dagz.

Einxhel: Sa do thoja nuk ka marrë filadelfia, po thashë lëre se s?po ja them fare.

Egzona: Ti po do me gjet të pa përgatitur Dagz-in?

Beniada: Hiqe këtë cigaren tani. O Dagzi ti do ta martosh edhe po piu cigare?

Dagz: Jo, jo. Kushtin kryesor e ka me lënë cigaren.

Beniada: Bravo Dagz

Arbër: Einxhel këtu ndahen rrugët tona.

Iliri: Për t?u martuar paske Dagz.

Dagz: Nuk kam pas nevojë me i thënë hiç, vet e ka propozuar.

Beniada: Bravo Dagz-i sa të dua.

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga