“Ta ha fare”/ Nuk përmbahet më Donaldi, ngacmon Beatrixën

14 Janar 2022, 15:48, Lifestyle CNA
“Ta ha fare”/ Nuk përmbahet më Donaldi, ngacmon

Çifti Donald-Beatrix kanë patur shumë ulje ngritje në marrëdhënien e tyre. Mes tyre pati një përplasje të forta pasi, Beatrix në spektaklin e kaluar u shpreh se Donaldi sillet njësoj si në fillim me të dhe se është ftohur ndaj saj.

Por pas prime-it, çifti kanë diskutuar deri në orët e para të mëngjesit dhe në fund vendosën të linin pas debatet dhe e mbyllën diskutimin me një puthje.

Duket se pas ankesave të saj, Donaldi ka vendosur të tregohet më kujdesshëm t?i dhurojë vëmendjen që kërkon partneres së tij. Teksa po realizonin një nga lojërat e Big Brother, Donaldi i futur brenda një kutie kartoni ka shfrytëzuar momentin për të ngacmuar dhe për t?i bërë komplimenta të dashurës së tij.

?Sytë i kam fiksim. Buzën e ke të bukur, ta ha fare?– u shpreh Donaldi ndërsa Beatrix duke bërë shaka i kthehet se po të kishin qenë jashtë nuk do ishte marrë me të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga