Connect with Us

Kush ia thotë Bora Zemanit fjalët më të bukura?

Showbizz

Kush ia thotë Bora Zemanit fjalët më të bukura?

Publikuar

-

/
cna showbiz

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Pak ditë më parë, moderatorja festoi 30 vjetorin e lindjes në një festë të madhe plot me miq e kolegë, personazhe të njohur të ekranit.

Sot në emisionin “Ftesë në 5” janë transmetuar disa momente nga ditëlindja e saj, ku Bora është shprehur se si e ka pritur këtë 30 vjetor.

Ajo u shpreh se ndihet shumë e plotësuar dhe e lumtur. Teksa është pyetur për urimin më të bukur që ka marrë për ditëlindje, Bora është shprehur se fjalët më të bukura ia thotë djali i saj, Arbori.

LEXO EDHE:  Ngjela habit me deklaratën/ Disa moderatorë janë paguar për të sulmuar Shqipërinë

Jam shumë e lumtur se përgjatë këtyre viteve kam patur të bëj me njerëz miq që kam bashkëpunuar. Fjalët më të bukura mi thotë Arbori, së fundi më ka gjetur një gjë shumë të bukur që më thotë mami ti je shtëpia ime”, është shprehur Bora./ CNA.al

cna showbiz
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ta ha fare”/ Nuk përmbahet më Donaldi, ngacmon Beatrixën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Çifti Donald-Beatrix kanë patur shumë ulje ngritje në marrëdhënien e tyre. Mes tyre pati një përplasje të forta pasi, Beatrix në spektaklin e kaluar u shpreh se Donaldi sillet njësoj si në fillim me të dhe se është ftohur ndaj saj.

Por pas prime-it, çifti kanë diskutuar deri në orët e para të mëngjesit dhe në fund vendosën të linin pas debatet dhe e mbyllën diskutimin me një puthje.Duket se pas ankesave të saj, Donaldi ka vendosur të tregohet më kujdesshëm t’i dhurojë vëmendjen që kërkon partneres së tij. Teksa po realizonin një nga lojërat e Big Brother, Donaldi i futur brenda një kutie kartoni ka shfrytëzuar momentin për të ngacmuar dhe për t’i bërë komplimenta të dashurës së tij.

LEXO EDHE:  Ishte koha e Xhemi Shehut brune! Moderatorja pranon sfidën dhe publikon foton e para 13 viteve

LEXO EDHE:  I lë pas të gjithë, kjo është moderatorja më e paguar në botë

Sytë i kam fiksim. Buzën e ke të bukur, ta ha fare”– u shpreh Donaldi ndërsa Beatrix duke bërë shaka i kthehet se po të kishin qenë jashtë nuk do ishte marrë me të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je një këmbështrembëse që as lekët nuk t’i rregullojnë dot”/ Alketa Vejsiu nuk ia përton ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu realizon shpesh herë biseda virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku ndodh të përballet edhe me komentet negative të tyre.

Së fundi dikush i shkruan se i ka këmbët e shtrembëra saqë edhe paratë nuk ia rregullojnë.

Ndryshe nga të tjerët , Alketa ka vendosur ta publikojë këtë koment dhe krahas të japë edhe një mesazh shumë të rëndësishëm.“Si ndihesh që je kaq me fat edhe pse je një këmbështrembëse e papame që as lekët që ke s’ti rregullojnë?”,e pyeti një prej ndjekësve.

LEXO EDHE:  Ngjela habit me deklaratën/ Disa moderatorë janë paguar për të sulmuar Shqipërinë

LEXO EDHE:  Ja dhurata e Berishës për ditëlindjen e Erlës

Hahahaha zemër mos u mërzit për këmbët e mia, i kam pikë të fortë ato. Kam ngjitur malore, kam ecur në rrugë me gropa, kam vrapuar. Nuk janë shtrembëruar, janë forcuar muskujt. Ato këmbë më mbajnë në këmbë. Mendoj që kam fat, mendoj që di të zgjedh. Ti mos u mërzit zemër”, i është kthyer Alketa./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-“Ah si qenka dashnia”/ Bora nuk e harron Donaldin, këndon këngën e tij

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për gjëra që kanë lidhje me ish-partnerin e saj.

Në mediat sociale, kryesisht në ‘Tik Tok’ po qarkullon një video e cila tregon Borën që këndon këngën e shkruar nga Donad Veshaj, shkruan Java News.

LEXO EDHE:  I lë pas të gjithë, kjo është moderatorja më e paguar në botë

LEXO EDHE:  FOTOT- Kështu nuk e keni parë asnjëherë/ Luana Vjollca në faqen e parë të revistës së njohurAh si qenka dashnia‘-shikohet që këndon Bora teksa hap krahët.

LEXO TE PLOTE