Connect with Us

“Kam gabimet e mia”/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

Showbizz

“Kam gabimet e mia”/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe sonte në qendër të vëmendjes është raporti Donald-Beatrix. Pas puntatës së kaluar mes tyre ka patur një përballje,  ku çifti i kanë shprehur njëri-tjetrit të gjitha problemet që kanë mes tyre.

Pasi janë sqaruar, përballja e tyre është diskutuar edhe sonte në spektakël, ku Donaldi është shprehur se në shumë momente Trixa ka të drejtë dhe se i ka kuptuar gabimet në lidhje me të.

Unë kam gabimet e mia. Ka momente që ndryshe nga Trixa nuk i flas gjërat. Më mirë preferoj që t’i mbaj për vete. Mendoj se normalisht që ka të drejtë në disa momente por gjëja e fundit që dua është që ajo të ndihet keq. Janë gjëra kalimtare dhe nuk e e bëjnë këtë marrëdhënie të ecë mbrapa. Dua mirëkuptimin e saj në disa momente”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  “Nuk i shes parimet e mia”/ Stresi flet për herë të fundit për Noizyn

Ndërkohë Trixa është shprehur se është më e qetë dhe se pret që lidhja e tyre të shkojë sa më natyrshëm.

“Jam shumë më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë nga ajo çka kam pas. Dua të jemi të qetë të dy. Të shkojë rrjedhshëm“, është shprehur Trixa./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mes Ilirit dhe Eltionit ka patur një debat shumë të fortë. Eltioni ka krijuar debate duke i kujtuar Ilirit se 11 vite më parë  nuk e ka pranuar në një audicion në Itali.

Inatet e vjetra, kanë bërë që Eltioni dhe Iliri të shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit me ofendime.

Sonte në spektakël, opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar këtë sjellje të Eltionit shumë i revoltuar. Ai shprehet se Eltioni ka hyrë me këtë qëllim në Big Brother për t’i kujtuar Ilirit pse nuk e ka pranuar në audicion, duke u përpjekur të nënkuptojë që Iliri nuk i ndihmon shqiptarët.

LEXO EDHE:  “Kam marrë mallkime nga të gjitha llojet”/ Balina Bodinaku flet pas incidentit me Fifin: Nuk e kuptova çfarë ndodhi

LEXO EDHE:  Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohenAi deri sa të dalë këtë muhabet ka. Ai s’ka ardh për të hyrë në Big Brother, ai ka hyr për të pyetur  pse nuk e ka marrë ai në audicion. E ke thënë gjithë ditën që në orën 7 që të kam parë unë.

Ka patur 300 njerëz në audicion.Nuk të beson njeri. Është një histori që ka ndodhur 11 vite më parë.

Ka dashur t’i prishë imazhin që gjasme t’i nuk ndihmon shqiptarët. Është shumë e rëndë. Nuk ka çfarë të humbë, ai i humbur është”, shprehet Arbri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E bëjmë treshe”/ Iliri flet pas përplasjes me Monikën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sonte në spektakël, është diskutuar edhe një herë përplasja e Ilirit me Monikën.

Në puntatën e kaluar, u shfaq një bisedë e Ilirit më Tanin, ku Iliri ka bërë një koment mjaft të rëndë për Monikën, në javën që banorët duhet të kujdeseshin për kafshët.

Kena me shkly dhe Nikën. Ti hapja këmbët unë e mjel. E bëjmë treshe”, ka thënë Iliri, i cili e ka konsideruar këtë si një shaka, pasi i kishte vendosur dhisë emrin Nika .Kjo situatë është komentuar edhe mbrëmjen e sotme nga dy protagonistët.

Nuk kam ndonjë koment për të bërë. Nuk ka qenë me Monikën, sidomos shprehja për mjeljen. Unë jam shumë i qetë me atë që kam thënë dhe mendoj dhe performuar. Nuk do ta bëja kurrë një shaka të tillë me një person e sidomos me një femër”, tha Iliri.

LEXO EDHE:  Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

LEXO EDHE:  Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

Unë dua shumë që kjo të mbyllet dhe në momentin që Iliri meqë ka zënë kokën e gocës dua të besoj. Në momentet që cdo njeri zë be fëmëijn jam nënë e kuptoj dhe mbyllet gjithçka”, ka thënë Monika./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk mundi të shpëtonte Donaldin”/ Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Semin: Tani…

Publikuar

-

Nga

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë komentuar shumë për shoqërinë e tyre në Big Brother Vip. Menjëherë pas daljes së Semit nga Big Brother, Donaldi nuk vonoi të hidhte grepat drejt Trixës dhe krijuan një lidhje dashurie.

Semi ishte njëra prej banoreve të cilat nuk e besonte se Donaldi do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

LEXO EDHE:  Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithëNë fakt trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është komentuar edhe nga perosnazhe të tjerë të njohur të showbizit. Ermal Mamaqi ka publikuar një moment të Semi Jaupaj nga ditëlindja e Bora Zemanit, ku këngëtarja shihej duke dredhur një cigare, ndërkohë Ermali në postimin e tij shkruan: Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE