"Kam gabimet e mia"/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

14 Janar 2022, 21:28, Lifestyle CNA
"Kam gabimet e mia"/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së

Edhe sonte në qendër të vëmendjes është raporti Donald-Beatrix. Pas puntatës së kaluar mes tyre ka patur një përballje,  ku çifti i kanë shprehur njëri-tjetrit të gjitha problemet që kanë mes tyre.

Pasi janë sqaruar, përballja e tyre është diskutuar edhe sonte në spektakël, ku Donaldi është shprehur se në shumë momente Trixa ka të drejtë dhe se i ka kuptuar gabimet në lidhje me të.

?Unë kam gabimet e mia. Ka momente që ndryshe nga Trixa nuk i flas gjërat. Më mirë preferoj që t’i mbaj për vete. Mendoj se normalisht që ka të drejtë në disa momente por gjëja e fundit që dua është që ajo të ndihet keq. Janë gjëra kalimtare dhe nuk e e bëjnë këtë marrëdhënie të ecë mbrapa. Dua mirëkuptimin e saj në disa momente?, ka thënë Donaldi.

Ndërkohë Trixa është shprehur se është më e qetë dhe se pret që lidhja e tyre të shkojë sa më natyrshëm.

?Jam shumë më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë nga ajo çka kam pas. Dua të jemi të qetë të dy. Të shkojë rrjedhshëm?, është shprehur Trixa./ CNA.al

Lajmet e fundit nga