“Donaldi po pret që Trixa t’i thotë ndahemi”/ Ish banori e thotë troç: Gjëja është thyer

14 Janar 2022, 21:43, Lifestyle CNA
“Donaldi po pret që Trixa t’i thotë ndahemi”/ Ish

Ardit Çuni, këngëtari dhe ish banor i Big Brother Vip ka komentuar raportin Donald Beatri. I pyetur se çfarë mendon në lidhje me ngjarjet e fundit mes çiftit, Arditi është shprehur se marrëdhënia e tyre është thyer. Sipas tij Donadli po pret që Beatrix t?i thotë ndahemi, pasi i vjen keq që t?i thotë se lidhja ka mbaruar.

?Gjëja është thyer. Mendoj se është rasti që Donaldi pret momentin që Trixa t?i thotë ndahemi. Trixa ka ndjenja të sinqerta ndërsa Donaldit i vjen keq ti thotë që ka mbaruar?, është shprehur Arditi.

Një tjetër ish banore që ka folur rreth çiftit është Paloma, e cila ka thënë se sipas saj Donaldi është bërë pishman dhe ka një tërheqje prapa të jashtëzakoshme, ndryshe nga fillimi ku çifti vetëm puthej.

?Është bërë pishman. Një tërheqje e jashtëzakonshme?, ka thënë Paloma./ CNA.al

Lajmet e fundit nga