Connect with Us

Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Showbizz

Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mes Ilirit dhe Eltionit ka patur një debat shumë të fortë. Eltioni ka krijuar debate duke i kujtuar Ilirit se 11 vite më parë  nuk e ka pranuar në një audicion në Itali.

Inatet e vjetra, kanë bërë që Eltioni dhe Iliri të shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit me ofendime.

Sonte në spektakël, opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar këtë sjellje të Eltionit shumë i revoltuar. Ai shprehet se Eltioni ka hyrë me këtë qëllim në Big Brother për t’i kujtuar Ilirit pse nuk e ka pranuar në audicion, duke u përpjekur të nënkuptojë që Iliri nuk i ndihmon shqiptarët.

LEXO EDHE:  “Të ngatëruam me Sabianin”/ Ndjekësi i bën komentin epik Antonelës

Ai deri sa të dalë këtë muhabet ka. Ai s’ka ardh për të hyrë në Big Brother, ai ka hyr për të pyetur  pse nuk e ka marrë ai në audicion. E ke thënë gjithë ditën që në orën 7 që të kam parë unë.

Ka patur 300 njerëz në audicion.Nuk të beson njeri. Është një histori që ka ndodhur 11 vite më parë.

Ka dashur t’i prishë imazhin që gjasme t’i nuk ndihmon shqiptarët. Është shumë e rëndë. Nuk ka çfarë të humbë, ai i humbur është”, shprehet Arbri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E bëjmë treshe”/ Iliri flet pas përplasjes me Monikën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sonte në spektakël, është diskutuar edhe një herë përplasja e Ilirit me Monikën.

Në puntatën e kaluar, u shfaq një bisedë e Ilirit më Tanin, ku Iliri ka bërë një koment mjaft të rëndë për Monikën, në javën që banorët duhet të kujdeseshin për kafshët.

Kena me shkly dhe Nikën. Ti hapja këmbët unë e mjel. E bëjmë treshe”, ka thënë Iliri, i cili e ka konsideruar këtë si një shaka, pasi i kishte vendosur dhisë emrin Nika .Kjo situatë është komentuar edhe mbrëmjen e sotme nga dy protagonistët.

Nuk kam ndonjë koment për të bërë. Nuk ka qenë me Monikën, sidomos shprehja për mjeljen. Unë jam shumë i qetë me atë që kam thënë dhe mendoj dhe performuar. Nuk do ta bëja kurrë një shaka të tillë me një person e sidomos me një femër”, tha Iliri.

LEXO EDHE:  “Gjendja ime u ngarkua nga energjia negative”/ Fifi tregon çfarë ndikoi në shpërthimet emocionale brenda shtëpisë së Big Brother

LEXO EDHE:  Momente intime mes Beatrix dhe Donaldit/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

Unë dua shumë që kjo të mbyllet dhe në momentin që Iliri meqë ka zënë kokën e gocës dua të besoj. Në momentet që cdo njeri zë be fëmëijn jam nënë e kuptoj dhe mbyllet gjithçka”, ka thënë Monika./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk mundi të shpëtonte Donaldin”/ Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Semin: Tani…

Publikuar

-

Nga

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë komentuar shumë për shoqërinë e tyre në Big Brother Vip. Menjëherë pas daljes së Semit nga Big Brother, Donaldi nuk vonoi të hidhte grepat drejt Trixës dhe krijuan një lidhje dashurie.

Semi ishte njëra prej banoreve të cilat nuk e besonte se Donaldi do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  “Distancohu prej saj, lirohu”/ Semi dhe Donaldi i japin këshilla Granitit

LEXO EDHE:  “Të ngatëruam me Sabianin”/ Ndjekësi i bën komentin epik AntonelësNë fakt trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është komentuar edhe nga perosnazhe të tjerë të njohur të showbizit. Ermal Mamaqi ka publikuar një moment të Semi Jaupaj nga ditëlindja e Bora Zemanit, ku këngëtarja shihej duke dredhur një cigare, ndërkohë Ermali në postimin e tij shkruan: Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të vjen erë”/ Donaldi tregon “arsyen” pse Einxhel largoi nga krevati Beniadën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Donald Veshaj është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip, për lidhjen me Beatrixën, si dhe për historinë me Bora Zemanin.

Donaldi shpesh bën shaka dhe lojëra me banorët e tjerë, si përshembull, Monikën, Egzonën, apo Beatrixën.

Së fundi ajo që ka rënë “pre” e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka “larguar” nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

LEXO EDHE:  “Distancohu prej saj, lirohu”/ Semi dhe Donaldi i japin këshilla Granitit

LEXO EDHE:  Thyejnë rregullat bazë të programit/ Big Brother merr vendimin për të gjithë banorët

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t’i marrë erë./ CNA.al

  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE