Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

14 Janar 2022, 20:51, Lifestyle CNA
Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Mes Ilirit dhe Eltionit ka patur një debat shumë të fortë. Eltioni ka krijuar debate duke i kujtuar Ilirit se 11 vite më parë  nuk e ka pranuar në një audicion në Itali.

Inatet e vjetra, kanë bërë që Eltioni dhe Iliri të shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit me ofendime.

Sonte në spektakël, opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar këtë sjellje të Eltionit shumë i revoltuar. Ai shprehet se Eltioni ka hyrë me këtë qëllim në Big Brother për t?i kujtuar Ilirit pse nuk e ka pranuar në audicion, duke u përpjekur të nënkuptojë që Iliri nuk i ndihmon shqiptarët.

?Ai deri sa të dalë këtë muhabet ka. Ai s?ka ardh për të hyrë në Big Brother, ai ka hyr për të pyetur  pse nuk e ka marrë ai në audicion. E ke thënë gjithë ditën që në orën 7 që të kam parë unë.

Ka patur 300 njerëz në audicion.Nuk të beson njeri. Është një histori që ka ndodhur 11 vite më parë.

Ka dashur t?i prishë imazhin që gjasme t?i nuk ndihmon shqiptarët. Është shumë e rëndë. Nuk ka çfarë të humbë, ai i humbur është?, shprehet Arbri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga