“Të dua”!/ Mes puthjeve e përqafimeve, Einxhel dhe Dagz bëjnë deklarata dashurie

13 Janar 2022, 13:42, Lifestyle CNA
“Të dua”!/ Mes puthjeve e përqafimeve, Einxhel dhe Dagz

Einxhel dhe Dagz po kalojnë më shumë kohë së bashku brenda shtëpisë së ?Big Brother?.

Ata nuk i fshehin më ndjenjat, ndërsa i kanë thënë ?të dua? njëri-tjetrit. Moderatorja u eliminua të martën, nga votat e publikut, por u rikthye në shtëpi pasi i qëlloi bileta e kthimit, shkruan Top Channel.

Duket se edhe netët nuk duan t?i kalojnë të ndarë, teksa natën e kaluar kanë fjetur të përqafuar në të njëjtin shtrat.

 

Lajmet e fundit nga