Brenda shtëpisë së Big Brother ka hyrë Bora Zemani"/ Fansat nxjerrin videon që po qarkullon me shpejtësi

13 Janar 2022, 11:23, Lifestyle CNA
Brenda shtëpisë së Big Brother ka hyrë Bora

Një person i maskuar si ?ari?, ka hyrë në shtëpinë e Big Brodher Vip.

?Ariu?, nuk i është ndarë dyshes Donald-Beatrix, edhe kur çifti ishin në suitë dhe po putheshin.

Fansat kanë publikuar një video të ?ariut? që  ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP dhe që po qëndron me çiftin Donald-Beatrix jashtë shtëpisë, ndërkohë që ata shikon një film.

Kjo është prova e javës dhe banorët nuk duhet të reagojnë, por fansat aludojnë se pas ariut qëndron Bora Zemani.

Sipas tyre, i nxjerr zbuluar momenti kur Beatrix kërkon ti japë dorën “ariut” siç bëri me Donaldin, por një gjë e tillë nuk ndodhi.

Ndërsa të tjerë  thonë se pas maskës qëndron Semi./CNA.al

Lajmet e fundit nga