web counter

Kulla në truallin e selisë/ Reagon PD

12 Janar 2022, 18:02, Politikë CNA
Kulla në truallin e selisë/ Reagon PD

Partia Demokratike i është përgjigjur akuzave të ish kryeministrit Sali Berisha përsa i përket projektit që pretendohet se do të ndërtohet truallin e selisë së PD.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, PD shkruan se, kjo është një gënjeshtër.

“SQARIM PËR OPINIONIN PUBLIK NGA PARTIA DEMOKRATIKE E SHQIPËRISË

Për të hequr vëmendjen nga dhuna që Sali Berisha dhe banda e tij ushtruan me 8 janar, ai ka shpërndarë një gënjeshtër alla Sali gjate ditës së sotme. Kjo është vetëm një gënjeshtër e re, mashtrimi i rradhës i Sali Berishës.

Sqarojmë gjithë opinionin publik se selia e Partisë Demokratike është pronë publike. Ajo është shtëpia e demokratëve, nuk është bunkeri i Sali Berishës e aq më pak hapsira e pastrimit të parave të ortakeve të tij”, shkruhet në postim./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga