I dënuar për tentativë vrasje dhe trafik droge/ Zbulohet një tjetër mercenar i Bashës

12 Janar 2022, 16:57, Politikë CNA
I dënuar për tentativë vrasje dhe trafik droge/ Zbulohet një

Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një denoncimi nga qytetari digjital ka zbuluar një tjetër mercenar të kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha.

Sipas denoncimit që ka publikuar Berisha, bëhet fjalë për Ardian Myrton, i dënuar më parë për tentativë për vrasje dhe trafik droge.

Një nga rojet e Lul Kimikut, krimineli socialist, Ardian Myrto!!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor. Personi në foto është  Ardian Myrto,  eksponent i partisë Socialiste.

I dënuar në 2011 për tentativë për vrasje tek Kopshti Zoologjik.

Banues tek Liqeni i Thatë, i ndaluar për trafik droge me detyrim paraqitje në prokurori.

Anëtar i bandës së Lul Bravës. Trafikon drogë në zonën e Saukut  dhe te shkolla e Saukut ka helmuar fëmij me drogë“, shkruhet në postimin e Berishës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga