“Për mua ishte gjë e bukur”/ Donaldi flet për Borën

10 Janar 2022, 07:29, Lifestyle CNA
“Për mua ishte gjë e bukur”/ Donaldi flet për

Një ditë më parë, në shtëpinë e ?Big Brother VIP? kanë ardhur tre parashuta. Dy prej tyre kanë qenë për çiftin Einxhel dhe Dj Dagz, ndërsa tjetra e cila ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë parashuta dedikuar Donaldit që shkruante: 9 janar!

9 janari është pikërisht ditëlindja e ish-partneres së ti,j Bora Zemani, dhe mesa duket fansat kanë dashur t?ia rikujtojnë aktorit të humorit, edhe pse tashmë ai është në një lidhje tjetër me banoren e shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Kjo e fundit nuk ka reaguar aspak mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj. Pas kësaj ?surprize? Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t?i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar.

Biseda mes tyre:

Donaldi: Data 9 janar është ditëlindja e…

Beatrix: E mora me mend

Donald: Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…

Beatrix: Jeta është historia jote

Donald: Nuk di ca të them për Zotin, për mua ishte shumë gjë e bukur realisht

Beatrix: Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja

Donald: Sido që të jetë unë e respektoj

Beatrix: Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budallaqe këto jo për këtë jeta të kam thënë./Shqip

Lajmet e fundit nga