Connect with Us

Ndalohet parashuta nga fansat e Donaldit dhe Trixës/ Revoltohet mamaja e këngëtares

Showbizz

Ndalohet parashuta nga fansat e Donaldit dhe Trixës/ Revoltohet mamaja e këngëtares

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë mbi shtëpinë e Big Brother Vip kanë fluturuar tri parashuta. Të tri parashutat kishin një mesazh për Donald Veshaj. Në njërën prej tyre ishte një dedikim për Donaldin dhe Bora Zemanin, e cila kishte ditëlindjen.

Beatrix Ramosaj, e cila është në një lidhje me Donaldin brenda shtëpisë, pas surprizës është shprehur se nuk ndihet aspak keq pasi kjo është e kaluara e Donaldit.

Nga ana tjetër nëna e saj Antigone Ramosaj e ka mbështetur të bijën duke shkruar përmes rrjeteve sociale se ajo është një vajzë me zemër të bardhë.

LEXO EDHE:  “Nuk iu gjykojmë ju por lojën”/ Balina Bodinaku mesazh banorëve të Big Brother Vip

Por gjithashtu, ajo duket se është e revoltuar për faktin se një parashutë që është një mbështetje për Trixën dhe Donaldin nuk është lejuar të fluturojë mbi shtëpi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale mamaja e këngëtares shkruan: “Parashuta e dytë që ndalohet të fluturojë, jemi me ju Donald dhe Trixa.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i Big Brother Vip bën plane për fëmijë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një prej çifteve më të përfolur të Big Brother Vip. Mes dyshes duket se gjërat janë në drejtimin e duhur . Einxhel dhe Dagz duken shumë të tërhequr ndaj njëri-tjetrit.

Tashmë çifti ka nisur të mendojë se si do të ishte jeta e tyre bashkë, madje Dagz ka guxuar ta pyesë nëse a do të donte të kishte një fëmijë me të.

LEXO EDHE:  “Jam me ty deri në frymën e fundit”/ Graniti jep mesazhin e fortë për Fifin

LEXO EDHE:  “Nëse luan me dy vajza, do i humbasësh në fund të dyja”/ Bora 'thumbon' Donaldin?

Moderatorja është përgjigjur se e mendon, ndërsa Dagz ka thënë se ka ende gjëra për të shijuar me Einxhel. Kujtojmë se dyshja janë në nominim së bashku me Ilirin dhe pritet që njëri prej tyre të lërë shtëpinë e  Big Brother Vip nesër./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon Kejvina Kthella/ Me kë po puthet në buzë modelja?

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbiz

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara të momentit. Ajo shpesh është përfolur për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Modelja së fundi ka provokuar ndjekësit. Teksa publikon një foto në Instastory, duke puthur veten në pasqyrë, modelja kërkon mendimin e ndjekësve për të përshkruar këtë moment.

LEXO EDHE:  Kendall Jenner transformohet/ Duket si binjakja e këngëtares shqiptare

LEXO EDHE:  Nuk njihet më/ Shihni si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeveNga ana tjetër, modelja ka publikau një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj super bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme të modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Për mua ishte gjë e bukur”/ Donaldi flet për Borën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë ardhur tre parashuta. Dy prej tyre kanë qenë për çiftin Einxhel dhe Dj Dagz, ndërsa tjetra e cila ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë parashuta dedikuar Donaldit që shkruante: 9 janar!

9 janari është pikërisht ditëlindja e ish-partneres së ti,j Bora Zemani, dhe mesa duket fansat kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit, edhe pse tashmë ai është në një lidhje tjetër me banoren e shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Kjo e fundit nuk ka reaguar aspak mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj. Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar.

LEXO EDHE:  “Nëse luan me dy vajza, do i humbasësh në fund të dyja”/ Bora ‘thumbon’ Donaldin?

LEXO EDHE:  Nuk njihet më/ Shihni si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeve

Biseda mes tyre:

Donaldi: Data 9 janar është ditëlindja e…

Beatrix: E mora me mendDonald: Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…

Beatrix: Jeta është historia jote

Donald: Nuk di ca të them për Zotin, për mua ishte shumë gjë e bukur realisht

Beatrix: Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja

Donald: Sido që të jetë unë e respektoj

Beatrix: Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budallaqe këto jo për këtë jeta të kam thënë./Shqip

LEXO TE PLOTE