Video-Demokratët degjenerojnë Ferdinand Xhaferrajn/ "Je legen, injorant”

9 Janar 2022, 14:27, Politikë CNA
Video-Demokratët degjenerojnë Ferdinand Xhaferrajn/ "Je legen,

?Turp, turp, ti nuk je burrë, nuk je demokrat. Je legen, injorant?.

Kështu i janë drejtuar demokratët Ferdinand Xhaferrajn, gjatë protestës së djeshme, ndërkohë që ky i fundit përsëriste, ?edhe unë jam demokrat?.

Demokratët protestues nuk e kanë lënë të afrohet në selinë blu, dhe nuk kanë rënë pre e provokimeve të Xhaferrajt, duke e larguar në mënyrë paqësore nga vendi ku ata ishin mbledhur.

Disa herë , Xhaferri ka tentuar të nxisë sherr me demokratët, mirëpo ata e kanë larguar duke thërritur vazhdimisht, ?turp, turp?./CNA.al

Lajmet e fundit nga