Tirana bën goditjen e madhe në merkato, firmos me brazilianin Da Silva

9 Janar 2022, 12:28, Sport CNA
Tirana bën goditjen e madhe në merkato, firmos me brazilianin Da Silva

Tirana është gati të mirëpresë prurjen më të re në ekip. braziliani Devid De Silva ka prishur kontratën me klubin e Sporting Kovilhas,e cila militon në kategorinë e dytë portugeze  dhe është gati për tu veshur bardheblu.

Ai është nisur për në Tiranë dhe prezantimi mund të vijë me shumë mundësi nesër.  25 vjeçari e njeh mirë Shqipërinë pasi ka shkëlqyer në radhët e Kastriotit ku shkëlqeu dhe do jetë një “armë” e fortë për Orges Shehin.

Lajmet e fundit nga