Foto-Totalisht i izoluar/ Basha i mbyllur në bunker si Hitleri në luftë

9 Janar 2022, 13:49, Politikë CNA
Foto-Totalisht i izoluar/ Basha i mbyllur në bunker si Hitleri në

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar, Indrit Hoxha ka publikuar pamje nga brenda selisë së Partisë Demokratike, ku shihet që hyrja që të çon në zyrën e Lulzim Bashës është e izoluar.

Në një postim në rrjetet sociale, Hoxha shkruan se Basha është mbyllur në zyrën e marrë peng si Hitleri në luftë.

?Live nga brenda PD, hyrja që të çon në katin e dytë dhe zyrën e marrë peng nga Lulzim Basha, i mbyllur në bunker si Hitleri në luftë?, shkruan Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga