Video-I mbyllur me 4 veta në katin e dytë/ Basha përgatitet të dalë nga pas selisë

8 Janar 2022, 11:11, Politikë CNA
Video-I mbyllur me 4 veta në katin e dytë/ Basha përgatitet

Protestuesit kanë hapur derën kryesore të selisë së PD dhe kanë hyrë brenda, në shtëpinë e tyre.

Ndërkohë mësohet se Lulzim Basha  është mbyllur me sekretarët në katin e dytë, të cilin e ka blinduar.

Brenda me të janë Grida Duma, Agron Gjekmarkaj, Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhi.

Burime nga brenda thonë për CNA.al,  se në godinë s?po bëhet mbledhje, por po shohin protestën në televizor.

CNA.al ka siguruar një video, ku po kontrollohet dalja nga pas e selisë së PD-së, për të nxjerrë Bashën./CNA.al

Lajmet e fundit nga