Të rinjtë e FRPD-së përballë bravave të Bashës/ Këlliçi:Shihemi me 8 Janar

6 Janar 2022, 12:26, Politikë CNA
Të rinjtë e FRPD-së përballë bravave të

Kreu i Komisionit për Rimethemelimin e PD-së, Belind Këlliçi ka komentuar situatën kur të rinjtë e FRPD-së nuk u lejuan të hynin brenda në selinë blu.

Sipas Këlliçit, të rinjtë e të rejat e FRPD janë e ardhmja e PD, jo bravat e mbyllura.

Zyrat mund të zhvishen nga adezivët dhe logoja mund të hiqet përkohësisht, ndërsa ju deputeti Basha jeni i zhveshur nga petku i kryetarit, dhe kjo është e pakthyeshme.

FRPD është produkt i një gare të hapur, jo i një brave të kyçur në një mendje të mbyllur.

Shihemi më 8 janar ora 12:00”, shkruan Këlliçi ën rrjete sociale./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga