Connect with Us

“Natën rrinim bashkë vetëm 3 orë”/ 32 vjeçarja rrëfen historinë me burrin e martuar: Më kërcënonte

Life Style

“Natën rrinim bashkë vetëm 3 orë”/ 32 vjeçarja rrëfen historinë me burrin e martuar: Më kërcënonte

Publikuar

-

/
cna lifestyle

Sot në emisionin me “Zemër të Hapur” është bërë publike historia e një gruaje 32 vjeçare, e cila kishte ngelur shtatzënë me një burrë të martuar me tre fëmijë.  Gruaja tregoi se, e kuptoi që ishte i martuar me fëmijë pasi ishin lidhur.

Në 11 vite të lidhur, ata kanë një fëmijë bashkë ndërkohë që gruaja e tij e ligjshme priste një fëmijë të tretë.

32 vjeçarja kishte një marrëdhënie të pjesshme, pasi qëndronin bashkë nga ora 18:00 deri në orën 21:00. Ajo thekson se nuk e linte dot burrin në fjalë, për shkak të kërcënimeve që ai i bënte ndaj prindërve.

Vinte dhe te shtëpia dhe nuk desha që ai të bënte sherr me familjarët e mi dhe nga frika arrita deri këtu. Vinte më kërkonte. Bashkëshortja e tij e mori vesh kur u bëra me fëmijë. Më shante në telefon, më thoshte lere ai është me mua. Kur unë kam hapur gjyq për djalin ajo më ka thënë tërhiqi letrat se do t’i them unë të të jap prokurë për djalin.

Këtë gjë nuk e kam kuptuar asnjëherë, si e ruante raportin me bashkëshorten. Mbas 2 viteve e mësova që ishte i martuar dhe kishte fëmijë, nuk e lashë pasi nuk përplasesha dot te familja ime. Nuk e lashë se ai vinte natën dhe bënte llafe me babin tim këtë nuk e duroja dot. Unë doja të hiqja dorë. Ai ndenji 2-3 ditë pa më takuar dhe aty e mora vesh që ishte në maternitet dhe u bë me fëmijën e tretë.

Vinte rrinte dhe mua dhe atë. Tek unë vinte nga ora 6 e darkës deri në 9 të darkës. Ne nuk e ndanim ditën dhe natën bashkë vetëm 3 orë. Në familjen tjetër jetonte gjatë gjithë kohës normal”, tha 32-vjeçarja./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 7 janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna lajme horoskop

Dashi

Nuk ka dyshim për këtë, ndryshimi është në ajër! Ndoshta nuk mund ta ndjeni sepse e keni lejuar veten të zhyteni në zhgënjim. Ju nuk mund të mos pyesni veten nëse do t’i arrini ndonjëherë qëllimet tuaja. Epo, merr zemër. Kohët po ndryshojnë. Thjesht duhet të prisni edhe pak.

Demi

Të gjitha gjallesat përfitojnë nga dhuratat tuaja. Edukimi ka qenë gjithmonë pjesë e natyrës suaj, dhe është veçanërisht e tillë sot. Por ndonjëherë ju i kushtoni më shumë vëmendje të tjerëve sesa vetes, dhe kjo nuk i sjell dobi askujt. Pak kohë pushim nga punët përfundimisht do të jetë në dobi të të gjithëve, veçanërisht për ju.

Binjakët

Në një moment, popullariteti bëhet një barrë dhe jo një bekim. Tabela juaj e buletinit është e stërmbushur me ftesa për leksione dhe festa, por sytë tuaj fillojnë të shkëlqejnë nga mendimi për të marrë pjesë në të gjitha këto ngjarje. Mund të jetë koha që ju të rivlerësoni prioritetet tuaja.

Gaforrja

Është një tjetër ditë e rastësishme për financat, ndaj sigurohuni që të përfitoni nga çdo mundësi që ju del përpara. Megjithëse, në stilin tuaj të zakonshëm analitik, do të jeni të kujdesshëm fillimisht për të bërë një rishikim të plotë të pluseve dhe minuseve. Jini veçanërisht të vetëdijshëm për çdo mendim ose ide që ju vjen në dukje nga jashtë.

Luani

Ti po sheh një anë të re të vetes sot dhe sa e bukur është ajo! Romanca është padyshim në ajër sot, kështu që çdo blerje që bëni, me siguri do të gjejë një audiencë. Me paratë do të duhet të jeni më të kujdesshëm. Në punë do të keni shumë ngarkesë.

Virgjëresha

Ne të gjithë jemi sylesh në një masë të caktuar. Dhe ju nuk jeni përjashtim. Sot mund të prisni të merrni disa oferta financiare. Besojini instinkteve tuaja. Disa nga ato që ofrohen mund të jenë vërtet shumë të mira për të qenë të vërteta. Megjithatë, në frontin e brendshëm, ajo që ofrohet është e vërtetë gjatë gjithë kohës.

LEXO EDHE:  Histori e egër seksi +16 /Tezja ime ma kënaqi p…!

LEXO EDHE:  Dëshmia e rrallë e vëllait të “kapo-bandës” së komunizmit/ Zbulon letrën që i dha agjentit të Sigurimit pas 90-ësPeshorja

Do të arrini një pikë zhgënjimi sot, pasi gjithnjë e më shumë ide vijnë në rrugën tuaj. Problemi është se ka të ngjarë të mbingarkoheni shumë shpejt. Hidhni një hap prapa nga puna juaj dhe shikoni gjërat me perspektivë, në vend që të zhyteni në konfuzion.

Akrepi

Mos kini frikë të trajtoni më shumë se një projekt në të njëjtën kohë. Aftësia juaj për të kryer shumë detyra do të jetë mjaft e fortë. Qëndroni të qetë, gjak ftohtë dhe të fokusuar dhe do të jeni jashtëzakonisht produktiv në punë. Në dashuri do të keni më shumë fat.

Shigjetari

Do të bëni hapa të mëdhenj në çdo gjë që do të ndërmerrni sot. Kjo është një kohë fantastike për ju që të lidheni me njerëz të tjerë dhe të krijoni lidhje të rëndësishme. Mos kini frikë të shtyni disa projekte për të komunikuar me të tjerët.

Bricjapi

Pavendosmëria është armiku juaj më i madh sot. Tendenca është që ju të zhyteni aq shumë në ide sa të harroni mjetin tuaj më të vlefshëm – intuitën tuaj. Në aspektin sentimental do të duhet të komunikoni më shumë partnerin tuaj.

Ujori

Komunikimi është një katalizator kyç për përparimin sot. Mos e vendosni veten në një flluskë dhe mos mendoni se mund të bëni gjithçka pa ndihmën e të tjerëve. Pranoni që nuk dini gjithçka dhe kërkoni ndihmë kur të keni nevojë. Do të jeni të lumtur që e keni bërë.

Peshqit

Do të vijë një moment kur t’i përdorni pasionet tuaja si një mënyrë për të shmangur përgjegjësitë e tjera. Niveli juaj i intuitës është në kulmin e të gjitha kohërave tani. Ndoshta ju mund ta përdorni atë për përfitimin tuaj. Sa i përket aspektit sentimental sot do të merrni disa propozime shumë interesante.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Atentatet që e ndryshuan rrjedhën e historisë

LEXO EDHE:  Antropologjia e një piloti vrasës

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Mendova se do vdisja”/Reperi shqiptar rrëfen historinë tronditëse

LEXO EDHE:  HISTORIA/ Prej këtij gjeniu bota na quan Albania

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE