Connect with Us

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

/
cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Foto/ Çfarë po ndodh në pazarin e Korçës

Ata e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Format bombastike do t’iu lënë pa mend/ Kimberly, modelja që nxeh Instagramin me pozat e saj

LEXO EDHE:  Video-Konkursi më i çmendur/Zgjidhet vagina më e bukur në botë, këto janë konkurrentet

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Gati për të lindur/Almeda Abazi poston foton e ëmbël

LEXO EDHE:  Presidenti Trump shpullë nostalgjikëve komunistë në mbarë botën

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Dj Dagz hyn në Big Brother Vip?/ Zbulohet e vërteta

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Shtëpisë së famshme të Big Brother Vip i janë bashkuar 5 konkurentë të rinj. Njëra prej tyre është moderatorja dhe gazetarja Egzona Rafuna, e cila një ditë më parë u përfol në mediat rozë si ish e dashura e Dj Dagzit.

Deklarata e ish konkurentes së Big Brother Vip, Fiorentina Halili, e cila në një dalje televizive u shpreh : “Se mos i fusni DJ Dagzit atë ishin e vet se gazetare ka qenë nga Kosova”, u bë shkas e pretendimeve që më pas qarkulluan në media.

LEXO EDHE:  FOTO/ Vendet më të çuditshme që do të dëshironit t’i vizitoni

LEXO EDHE:  Ëngjëlli zbret në plazh/ Do tju cmendin këto fotoPor shumë shpejt janë hedhur poshtë këto zëra, pasi para hyrjes në shtëpi të Dj Dagz u publikuan fotot me ish të dashurën e tij, gazetaren, Ariana Berisha.

Dj Dagz dhe Ariana kishin një lidhje të gjatë dashurie e cila ka përfunduar para hyrjes së DAGZ në shtëpinë e Big Brother Vip./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE