LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi del nga kontrolli/ Kapet me gazetarët

5 Janar 2022, 12:51, Politikë CNA

Gazment Bardhi gjatë një deklarate për mediat sot ndër të tjera është pyetur nga gazetarët edhe në lidhje me blindimin e dyerve të selisë qendrore të PD.

Bardhi, i kapur ?mat? nga gazetarëtm, duket se ka dalë nga kontrolli dhe ka tentuar të justifikojë skandalin, duke thënë se ?adezivin e quajnë blind?.

Po ashtu Bardhi është kapur me gazetarët, të cilët i kanë kërkuar të publikohen faturat e punimeve që pretendon se po kryhen në PD.

?Meqë televizioni juaj i ka merak faturat, ju nxis të kërkoni faturat e mitingut luksoz të 11 dhjetorit.

Po mbushet një muaj askush nuk kujtohet t?iu trokasë në derë atyre që organizuan mitingun e 11 dhjetorit, kush e financoi.  

Keni dy ditë që merreni me llaçin, tullat dhe bojën e PD.

Adezivin e quajnë blind?-tha Bardhi./CNA.al

Lajmet e fundit nga