Horoskopi i vitit 2022/ Cilat janë shenjat më xheloze të zodiakut?

2 Janar 2022, 15:30, Horoskopi CNA
Horoskopi i vitit 2022/ Cilat janë shenjat më xheloze të

Kur e do me të vërtetë dikë, bën gjërat më të çmendura. Kur jeni në dyshim për besnikërinë e partnerit, në shumicën e rasteve nuk gjykoni qartë, prandaj thuhet se xhelozia është sëmundja më e keqe.

Sjellja jonë dhe mënyra se si reagojmë në situata ekstreme ndikohen nga shenjat astrologjike nën të cilat kemi lindur.

Thuhet se femrat jetojnë më intensivisht se meshkujt, por ndonjëherë xhelozia e tyre është mjaft e tepruar. Yjet na zbulojnë se cilat shenja do te jene me xheloze te vitit 2022 :

Demi dëshiron një familje të madhe, të lumtur, por edhe për një shtëpi të dashur dhe, veçanërisht, besnikerine. Kur kanë arsyen më të vogël të dyshimit, grate qe i perkasin shenjes se Demit fillojnë menjëherë të gërmojnë dhe të hetojnë. Kështu, ato shkaktojnë kriza xhelozie.

Grate e lindura në këtë shenjë të zodiakut janë jashtëzakonisht xheloze dhe dyshojnë për çdo grua që do të guxonte të ndërvepronte me partnerin e tyre. Çështja kryesore e këtyre grave është fakti se ato nuk mund të kontrollojnë veten e tyre, duke u kontrolluar nga emocionet e tyre, prandaj kanë shpërthime jashtëzakonisht të dhunshme.

Në dashuri, grate qe i perkasin shenjes se Peshqve kanë pritshmëri të mëdha nga partnerët e tyre në vitin 2022 dhe kur partneri nuk po u ofron më dashuri, ato bëhen të largëta dhe të ftohta. Ndonjëherë, ata nuk janë në gjendje të falin as gabimin më të vogël. Ndjenjat e tyre lëndohen vetëm duke menduar se partnerët e tyre mund t’i tradhtojnë dhe ata e lënë veten të pushtohen nga këto ndjenja, duke arritur përfundimisht në një gjendje paranoje. Në të gjithë horoskopin bien në sy tre shenja të horoskopit në vitin 2022 dhe nëse partneri juaj ka lindur nën njërën prej tyre, me siguri do ta keni të vështirë përsa i përket xhelozisë./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga