Sarah habit me deklaratën e saj/ “I kam harruar fytyrën Pm”

28 Dhjetor 2021, 08:41, Lifestyle CNA
Sarah habit me deklaratën e saj/ “I kam harruar fytyrën

Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi i njohur si Dj Pm, janë komentuar shumë për raportin e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Marrëdhënie e tyre ka qenë gjithnjë në ulje e ngritje, deri në momentin që Dj Pm doli nga shtëpia e Big Brother.

Së fundi Sarah gjatë një bisede me Arjolën dhe Monikën është shprehur, se e mendon shumë Pm, por rutina që i rrëmben, bën që ndonjëherë t?i harrojë edhe fytyrat e njerëzve më të dashur.

?E mendoj shumë. Edhe kur fillon ndonjë këngë këtu ndonjë gjë siç është ndonjë moment. Kur dalin banorët që realisht i mungojnë kësaj shtëpie, aq janë dy ditë e para pastaj mësohemi. Të kap rutina këtu. Mbase është turp me e thënë, ndonjëherë harroj dhe fytyrat e atyre të shtëpisë. Pm ia kisha harruar, mirë që dolën ato aty, harrohen imazhet, mundohesh t?i kujtosh?, shprehet Sarah./A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga