web counter

Në një lidhje me Granitin?/ Fifi: Jam e lumtur që kam gjetur…

28 Dhjetor 2021, 11:14, Lifestyle CNA
Në një lidhje me Granitin?/ Fifi: Jam e lumtur që kam

Filloreta Raçi dhe Granit Cana, që prej hyrjes së tyre në Big Brother Vip janë përfolur shumë për një lidhje dashurie të mundshme.

Pas daljes nga Big Brother ata janë parë shumë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke bërë që publikun të mendojë se mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

Madje pak kohë më parë qarkulloi lajmi se dyshja janë në një romancë dashurie por që kishin rënë dakord për të mos e bërë publike dhe për ta shijuar në fshetësi.

Pas këtyre, ka reaguar këngëtarja ku tregon se mes saj dhe Granitit ka vetëm një miqësi shumë të mirë, dhe se nuk janë në nj ëlidhje dashurie.

Ajo tregon se është e lumtur që ka gjetur një mik si Graniti por vetëm kaq./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga