Plani i radhës i Monikës/ Bën gati rrengun për Beniadën

27 Dhjetor 2021, 13:47, Lifestyle CNA
Plani i radhës i Monikës/ Bën gati rrengun për Beniadën

Banorët e Big Brother Vip shpesh thurin rrengje për njëri-tjetrin. Personi që më së shumti trembet dhe bie pre e rrengjeve të tyre është Monika, ndaj sot ajo ka menduar t?i bëjë një lojë Beniadës.

Aktorja, Monika Lubonja është shprehur se sot do të kapet me Beniadën.

Ajo i ka kërkuar Sarës ta ndihmojë për të gjetur se cila është gjëja që ajo pëlqen më së shumti dhe që do të ketë bezdi po t?ia kërkojnë të tjerët.

Sarah ka treguar se Beniadës i pëlqejnë shumë streçet  dhe mund ta vërë në siklet duke ia kërkuar ato./A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga