Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/ Humb jetën fëmija 3 vjeç, plagoset rëndë një tjetër

27 Dhjetor 2021, 15:56, Kronika CNA
Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/ Humb jetën fëmija 3

Janë zbardhur detajet e para në lidhje me aksidentin e frikshëm sot në aksin Milot-Rrubik, ku janë përfshirë 3 makina.

Mësohet se në një prej makinave që u përfshi edhe nga flakët, i lënduar mbeti një fëmijë 3 vjeç, i cili humbi jetën pak minuta më vonë pas ngjarjes.

Ky i fundit ishte ulur në pjesën e pasme të pasagjerit.

Ndërkohë,  mësohet sse një person tjetër është plagosur rëndë. Deri më tani nuk dihet identiteti i të plagosurit, si dhe rrethanat e aksidentit që rezultoi tragjik për fatin e vogëlushit.

Lajmet e fundit nga