Detajet që nuk diheshin/ Einxhel tregon të pathënat e sherrit me Donaldin

26 Dhjetor 2021, 10:41, Lifestyle CNA
Detajet që nuk diheshin/ Einxhel tregon të pathënat e sherrit me

Moderatorja Einxhel Shkira ka treguar shkakun e sherrit mes saj dhe aktorit Donald Veshaj.

Gjatë një diskutimi me balerinin Ilir Shaqiri, ajo ka treguar për herë të parë se nuk flisnin jashtë shtëpisë, me aktorin Veshaj.

Einxhel tregoi se nuk kishte ardhur për të mbrojtur aktorin, pasi me të nuk kishte asnjë marrëdhënie miqësore jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, edhe pse e njihte më parë.

Einxhel: Unë me Donaldin jashtë kësaj shtëpie nuk flisnim. Si mendon që kam ardhur për t’i mbajtur krahun atij për të sulmuar ty? Unë njihja Fifin dhe Donaldin, e me asnjë nuk flisja.

Donaldi: Kemi një muhabet tonin, që jashtë jemi prishur për diçka. Jemi prishur në relata pune, na ka ngelur qejfi. Bllok në Instagram. Ajo ka ardhur këtu dhe ti i ke thënë Donaldina direkt

Mesa duket Donaldi dhe Einxhel janë përplasur me njëri-tjetrin në momentin kur bashkëpunuan për projektin “Binjakët”, një emision që moderohej nga dy vëllezërit Veshaj.

Lajmet e fundit nga