web counter

VIDEO-Kejvina Kthella më provokuese se kurrë/ Ndez Instagramin me format “bombë”

23 Dhjetor 2021, 16:43, Lifestyle CNA
VIDEO-Kejvina Kthella më provokuese se kurrë/ Ndez Instagramin me

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të përfolura në rrjetet sociale.

Bukuroshja shpesh ndan foto dhe video shumë provokuese me ndjekësit e saj në Instagram.

Së fundi modelja ka publikuar video ku tregon format e saj bombastike. E  veshur e rroba banjo, Kejvina shfaqet tejet sensuale.

Ndërkohë në një tjetër video në Instastory, ajo provokon duke treguar gjoksin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga