Foto-“Diell dhe borë”/ Meta “arratiset” nga Tirana  

19 Dhjetor 2021, 12:29, Aktualitet CNA
Foto-“Diell dhe borë”/ Meta “arratiset” nga Tirana

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë fundjavë të ?arratiset? nga Tirana.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta ka shpërndarë një foto, duke e shoqëruar me një përshkrim.

?Diell dhe Borë?, ka shkruar presidenti krahas fotos./CNA.al

Lajmet e fundit nga