web counter

Nuk do ta besoni/ Alketa Vejsiu tregon në çfarë moshe ka marrë rrogën e parë

13 Dhjetor 2021, 19:48, Lifestyle CNA
Nuk do ta besoni/ Alketa Vejsiu tregon në çfarë moshe ka

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të komentuara të ekranit.

Përveç kësaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit e saj mendime apo detaje nga jeta e saj.

Disa nga pyetjet më pikante të ndjekësve ajo i ka publikuar dhe iu është përgjigjur. Një prej tyre i kërkon këshillë si të fitojë para pa punuar.

Kësaj pyetje moderatorja i përgjigjet duke zbuluar edhe një detaj interesant.

Ajo shkruan se në moshën 12 vjeçare ka marrë rrogën e parë dhe  se paratë fitohen vetëm duke punuar./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga