LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Lul se na qelbe’/ Manjani ‘degjeneron’ Bashën: Sot të doli fytyra e vërtetë!

13 Dhjetor 2021, 18:19, Politikë CNA

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar ashpër pas deklaratave të ish kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha.

Sipas Manjanit, Basha sot e nxori kokën dhe i kërkon të dorëzojë edhe mandatin e deputetit se i takon asaj partie që sot ai volli vrer dhe diarre.

?Kanalizoje diarrenë Lul se na qelbe!

Ik prej asaj godine e prej asaj partie me ?ishkomunistë?, ?kriminelë? e ?trafikantë?!

Ik të shpëtosh nga mëkati i bashkëpunëtorit me ta. Se në fakt ata që dogjën shqipërinë erdhën në pushtet e të bënë ty ministër deputet, kryetar bashkie e parti, nuk të paskan merituar.

Ti paske qenë plot vrer e diarre.

Sot të doli fytyra e vërtetë!

Ik e kanalizoje diarrenë. Dorëzoje edhe mandatin e deputetit se i takon asaj partie megithë këto të këqija që paska patur.

Na e kurse erën e keqe dhe pamjen e shpifur, të paktën!?/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga