Connect with Us

Zjarr pranë burgut të grave në Tiranë/ Shkrumbohet banesa

Kronika

Zjarr pranë burgut të grave në Tiranë/ Shkrumbohet banesa

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një banesë pranë burgut të grave në Tiranë  është përfshirë nga flakët

Mësohet se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale.

“Me datë 07.12.2021, rreth orës 20:05, në rrugën “Idriz Dollaku” në lagjen “Ali Demi”, ka rënë zjarr në katin e parë të një pallati, në banesën me qira të shtetases E. K., 39 vjeçe, ku ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.” /E.T-CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

E moshuara hidhet nga kati i tretë, humb jetën/ Nuk dihen rrethanat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:50, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja D. L., 84 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

VIDEO-E frikshme/ Dalin pamjet pas aksidentit në Tunelin e Kalimashit

Publikuar

-

Nga

cna kronike

Pak më parë në Tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i frikshëm. Dy automjete janë përplasur dhe si pasojë ka patur një viktimë dhe disa të plagosur.

Sipas asaj që raportohet në media, viktima ishte pasagjere në njërën prej makinave që u përplasën ndërsa shoferët dhe sy persona të tjerë ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE:  Shpërthimi i eksplozivit në Tiranë/ Arrestohet i riu me precedent të theksuar kriminal

LEXO EDHE:  Ndezin qiri në varreza/ Flakët rrezikojnë Manastirin e Shën Kollit

Ndërkohë janë siguruar pamjet nga aksidenti. Forca policore ndodhen në vendngjarje ku dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./A.E-CNA.al 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksidenti në Kalimash/ Viktima pasagjere, nisen drejt Tiranës dy të plagosur

Publikuar

-

Nga

cna kronike

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tunelin e Kalimashit, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe ka disa të plagosur.

Sipas Abc news, viktima është shtetasja me inicialet E.S, banuese në Shkopet.Ajo ndodhej në njërin prej automjeteve që u përplasën.  Përveç shoferëve S.B dhe M.GJ, të lënduar janë edhe dy persona të tjerë të cilët janë në spital nën kujdesin e mjekëve. Dy prej tyre janë dërguar drejt Tiranës.

LEXO EDHE:  Gaz lotsjellës dhe bomba molotov në protestë/ Reagon delegacioni i BE në Tiranë

LEXO EDHE:  Ndezin qiri në varreza/ Flakët rrezikojnë Manastirin e Shën Kollit

Grupi hetimor dhe shërbimet e Njësisë për Sigurisë Rrugore të autostradës Kalimash- Morinë, ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave dhe shkakut  të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE