Gjendet e pajetë një grua në Tiranë

6 Dhjetor 2021, 21:38, Kronika CNA
Gjendet e pajetë një grua në Tiranë

Një grua është gjetur e pajetë mbrëmjen e sotme në banesën e saj në Tiranë.

Shtetësja me inicialet L.P., rreth 65 vjeçe, jetonte e vetme.

?Më datë 06.12.2021, rreth orës 19:57, në rrugën ?Ali Baushi?, është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja L.P., rreth 65 vjeçe, e cila jetonte e vetme.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.?/E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga