Connect with Us

Video-Gjergj Luca zgjedh në cilin Kuvend të PD do shkojë

Aktualitet

Video-Gjergj Luca zgjedh në cilin Kuvend të PD do shkojë

Publikuar

-

/

Sipërmarrësi dhe biznesmeni Gjergj Luca, ka bërë të ditur se do jetë në Kuvendin Kombëtar të PD, në 11 dhjetor.

Nëpërmjet një video, ku ai shfaqet në një varkë peshkimi, me Qemal Beun, “byrazerin” e tij, sikurse e cilëson ai, Gjergj Luca, ironizon situatën politike.

Po ashtu, Luca thotë se prej aty, do jetë direkt në Kuvendin e 11 Dhjetorit.

Këto janë mjetet e fundit që na kanë ardhur nga vëllezërit andej. Me Qemal Beun këtu, me byrazerin tim, jemi në aksion duke zbrit në Indonezi, e kanë filluar dhe ktej çorapllikun, kështu do thoshin mediat.

Ku e ke dorën demokrat? Për datën 11.

LEXO EDHE:  Basha u ngre kurth anëtarëve të Këshillit Kombëtar/ Zbulohet skandali

Prej ktej jemi direkt atje, tek Këshilli Kombëtar.  

O Qemal çoi gishtat, mos qesh me mua”-thotë Luca, në videon e tij.

Presim që videon e lajmin ta shpërndaje dhe Syri, gjithashtu pritet reagimi i ashpër i Lulzim Bashës e Gaz Bardhit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Tragjike/ Fëmija 3 vjeç ndërron jetë në kopësht

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier, ku një fëmijë vetëm 3 vjeç ka humbur jetën.

Sipas abcnews.al vogëlushi është dërguar pa shenja jete në spital, nga edukatoret e kopshtit.

Policia ndër të tjera bën me dije se ngjarja ka ndodhur në një kopsht privat, ndërkohë vijon puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXO EDHE:  Basha pa ofertë për kritikët

LEXO EDHE:  Basha shënon “autogol”/ Zbulohet si manipuloi votimet për kreun e PD-së, shifrat e nxjerrin “zbuluar”“Në orën 13:00, në një kopësht privat në qytetin e Fierit, ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së fëmijës”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Video- Me fresibel dhe trampon, aktivisti bën gati “armët”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Aktivisti Zirkon Disha ka ironizuar situatën në PD, ku një ditë më parë u faktua blindimi i dyerve të selisë blu.

Në një postim në rrjetet sociale, Disha shfaqet me një fresibël dhe një trampon në dorë, ku ironizon duke thënë “po bëjmë prova për nesër”.

Kujtojmë këtu se nesër në orën 12:00, pritet të zhvillohet një protestë para selisë së PD.

LEXO EDHE:  Basha u ngre kurth anëtarëve të Këshillit Kombëtar/ Zbulohet skandali

LEXO EDHE:  Pse e vërteta nuk është goditje personale ndaj Grida Dumës?Ndërkohë, ish-kryeministri Berisha ka paralajmëruar se nesër do të happen patjetër dyert e selisë, për demokratët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Berisha: Edhe vetë Lul Brava e di që nesër do të largohet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar se nesër dyert e selisë së PD, do të hapen pa asnjë diskutim.

Në një deklaratë për mediat para selisë së PD, Berisha tha se edhe vetë “Lul Brava”, sikurse i referohet ai Lulzim Bashës, e di që nesër do të largohet.“Nuk ka asnjë diskutim që dyert do të hapen. Në mënyrë më të vendosur selia do të ju kthehet demokratëve. Nuk ka blind apo beton që mund të pengojë demokratët shqiptarë si njerëz të lirë, të rikthejnë këtë ndërtesë nga burg që e ka shndërruar Edi Rama me pengun e tij Basha. Çdo blind që ndodhet në këtë ndërtesë do të ngarkohet në një kamion dhe do ti dërgohet pranë shtëpisë Lulzim Bravës që ti përdorë për çfarë të dojë. Edhe vetë Lul Brava e do që nesër do të largohet.”-tha Berisha./CNA.al

LEXO TE PLOTE