Connect with Us

Surprizë në “Përputhen”/ Alvisa dhe Bashkimi marin vendimin e rëndësishëm

Showbizz

Surprizë në “Përputhen”/ Alvisa dhe Bashkimi marin vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në “Përpuhen” Prime, dy konkurentët Alvisa dhe Bashkimi kanë vendosur të deklarohen për  njëri-tjetrin.

Kujtojmë se historia mes Alvisës dhe ish-të dashurit të saj Hysenit beri bujë të madhe në rrjet, por Alvisa vendosi të kthehej në program dhe të deklaroi se u kthye vetëm për Bashimin.

Pjesë nga biseda.

Alvisa: Veprat flasin  më shumë se fjalët. Tani është momenti i duhur. Kam pasur një ngërç. Kam pasur dyshime ppor tani jam e sigurt në atë që ti ndjen. Kam kohë që nuk jam ndjerë kështu..

Bashkimi: Dua ta flas për rrugëtimin tonë. Kanë ndodhur shumë gjëtra në mes…dhe..se di. Dëgjo. Që prej se ke ardhur ke thënë që jë për mua. Kam pasur presion, por më pëlqen. Për vjzat e tjera nuk kam pëlqim besoj është kuptuar.

Alvisa: Tani t’ja bëj bam unë, t’ja vë vulën. E ke në monitor…

(unë deklarohem për ty, e shkruar më shkronja përmbys)

LEXO EDHE:  OFL zbarkon në Përmet e Gjirokastër/ Ultimatum për pasurinë 4 të dënuarve

Bora: E deshifrove Bashkim?

Bashkimi: Po po e deshifrova. Edhe unë deklarohem për ty./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimet

LEXO EDHE:  Antonela hoqi dorë nga Mevlani/ Ndjekësi i kujton Ledjanën

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

LEXO EDHE:  E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

LEXO EDHE:  VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimetAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE