Kompanitë miliona dollarë dëm/ Çfarë po ndodh me rrjetet sociale

4 Dhjetor 2021, 16:02, Aktualitet CNA
Kompanitë miliona dollarë dëm/ Çfarë po ndodh me

Mijëra persona kanë raportuar probleme të shumta gjatë përdorimit të aplikacionit Facebook, duke i kushtuar kështu kompanisë miliona dollarë dëme.

Sipas The Independent, disa përdorues të Facebook kanë pasur probleme me aksesin në këtë faqe që nga ora 12:30 e pasdites së sotme.

Ka pasur mbi 2,000 raportime për ndërprerje të Facebook, sipas Down Detector, që thekson se edhe Whatsapp dhe Instagram po përjetojnë ndërprerje. Shumë persona mësohet se kanë hyrë në Twitter për të raportuar mesazhet e tyre.

?Më falni, diçka shkoi keq. Ne jemi duke punuar për ta rregulluar këtë problem sa më shpejt që të mundemi?, shkruante njoftimi./CNA.al

Lajmet e fundit nga