Connect with Us

Big Mama banorja më e re e Big Brother Vip/ Fifi paralajmëron Arbana Osmanin

Showbizz

Big Mama banorja më e re e Big Brother Vip/ Fifi paralajmëron Arbana Osmanin

Publikuar

-

/

Mbrëmjen e kaluar pjesë e Big Brother Vip janë bërë edhe personazhe të tjerë të njohur.Njëra prej tyre është këngëtarja Big Mama, ndërsa tjetri është sportisti Claudio Nika.

Hyrjen e Big Mamës në realityshow e ka mbështetur këngëtarja Filloreta Raçi, e cila dy javë më parë vendosi të largohej nga shtëpia.

Në një postim, Fifi ka kërkuar nga Big Mama t’i hallakatë të gjithë banorët ndërsa ka paralajmëruar Arbana Osmanin duke shkruar në një postim:” Asgjë s’kam qenë unë, çfarë është kjo”.

LEXO EDHE:  “Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ishte i martuar

Kujtojmë se Fifi është komentuar shumë në rrjetet sociale për qëndrimin e saj në Big Brothter ku ka patur shpesh herë një gjendje shumë të rënduar emocionale, e cila u bë shkak që ajo të largohej nga programi në gjysmë të lojës./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ndalohet parashuta nga fansat e Donaldit dhe Trixës/ Revoltohet mamaja e këngëtares

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë mbi shtëpinë e Big Brother Vip kanë fluturuar tri parashuta. Të tri parashutat kishin një mesazh për Donald Veshaj. Në njërën prej tyre ishte një dedikim për Donaldin dhe Bora Zemanin, e cila kishte ditëlindjen.

Beatrix Ramosaj, e cila është në një lidhje me Donaldin brenda shtëpisë, pas surprizës është shprehur se nuk ndihet aspak keq pasi kjo është e kaluara e Donaldit.

Nga ana tjetër nëna e saj Antigone Ramosaj e ka mbështetur të bijën duke shkruar përmes rrjeteve sociale se ajo është një vajzë me zemër të bardhë.

LEXO EDHE:  “Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ishte i martuar

LEXO EDHE:  Në pritje të ëmbël/ Arbana Osmani zbulon “recetën magjike” të qëndrimit në formëPor gjithashtu, ajo duket se është e revoltuar për faktin se një parashutë që është një mbështetje për Trixën dhe Donaldin nuk është lejuar të fluturojë mbi shtëpi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale mamaja e këngëtares shkruan: “Parashuta e dytë që ndalohet të fluturojë, jemi me ju Donald dhe Trixa.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i Big Brother Vip bën plane për fëmijë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një prej çifteve më të përfolur të Big Brother Vip. Mes dyshes duket se gjërat janë në drejtimin e duhur . Einxhel dhe Dagz duken shumë të tërhequr ndaj njëri-tjetrit.

Tashmë çifti ka nisur të mendojë se si do të ishte jeta e tyre bashkë, madje Dagz ka guxuar ta pyesë nëse a do të donte të kishte një fëmijë me të.

LEXO EDHE:  “Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ishte i martuar

LEXO EDHE:  Luana Vjollca flet për Marinën/ Tregon si e përballon konkurrencën televizive me të motrën

Moderatorja është përgjigjur se e mendon, ndërsa Dagz ka thënë se ka ende gjëra për të shijuar me Einxhel. Kujtojmë se dyshja janë në nominim së bashku me Ilirin dhe pritet që njëri prej tyre të lërë shtëpinë e  Big Brother Vip nesër./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon Kejvina Kthella/ Me kë po puthet në buzë modelja?

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbiz

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara të momentit. Ajo shpesh është përfolur për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Modelja së fundi ka provokuar ndjekësit. Teksa publikon një foto në Instastory, duke puthur veten në pasqyrë, modelja kërkon mendimin e ndjekësve për të përshkruar këtë moment.

LEXO EDHE:  Lupçe frikë nga ajo që mund të zbulojë Katerina: Kjo mund të na ndajë

LEXO EDHE:  Lupçe frikë nga ajo që mund të zbulojë Katerina: Kjo mund të na ndajëNga ana tjetër, modelja ka publikau një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj super bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme të modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE