LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zguro del për gjah, Partizani "preja" e radhës?

3 Dhjetor 2021, 09:32, Sport CNA

Vangjel Zguro ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet me një armë gjahu në dorë. Mbrojtësi i Skënderbeut shfaqet i fokusuar, ndërsa nuk mungojnë as reagimet nga miqtë e tij. Të shtunën, ai do të luajë kundër Partizanit në kryeqytet dhe ndaj të kuqve ka premtuar se do të fitojë.

Pas barazimit 0-0 ndaj Tiranës në Korçë janë optimistë për objektivin sezonal. Mbrojtësi i majtë është një nga titullarët e padiskutueshëm të Skënderbeut e me këtë foto duket se tregon të tregojë se Partizani do të jetë ?gjahu? i radhës në Superiore.

Lajmet e fundit nga