Connect with Us

“Qesha shumë kur bënin moral”/ Rudina Dembacaj komenton “trekëndëshin” Bora-Donald-Beatrix

Showbizz

“Qesha shumë kur bënin moral”/ Rudina Dembacaj komenton “trekëndëshin” Bora-Donald-Beatrix

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Trekëndëshi i formuar mes Beatrix-Donaldit dhe Borës është kthyer në temën më të komentuar të momentit.

Kujtojmë se që në hyrje të Donaldit, u përmend shpesh herë Bora dhe pas hyrjes së kësaj të fundit në shtëpi, ku u takua me aktorin dyshja lanë një takim pezull.

Madje në përvjetorin e tyre, Donaldi i dërgoi si dhuratë një varse.

Por si duket gjerat kanë ndryshuar.

Pas daljes së Semit nga shtëpia, mikeshës së ngushtë të Borës, ai shfaqi një afrimitet të madh me këngëtaren Beatrix Ramosaj, po ashtu konkurrente në reality-shoë.

LEXO EDHE:  FOTO-Vetëm me të brendshme seksi/ Beatrix Ramosaj ngre temperaturat në rrjet

Madje, ditën e djeshme dyshja kanë shkëmbyer një puthje me njëri-tjetrin.

Duket se e gjithë kjo situatë ka bërë lëmsh rrjetin.

Rudina Dembacaj është personazhi i radhës që s’mund t’i shpëtonte pyetjeve lidhur me këtë situatë.

“Në fakt qesha shumë kur ca njërëz bënin “moral” kundër Donaldit ndërkohë që unë i njoh nga afër e s’kan lënë gjëëëë… Qesha me lot.

Bora yll.

Trixa yll.

Donaldi gjithashtu super djalë, e njoh që 19 vjeç. Ku di unë tani”- është shprehur aktorja./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Rudina Hajdari flet po dorashka/ Tregon kush e ndihmon për fjalimet e saj

LEXO EDHE:  Nuk përmbahen Bora dhe Donaldi/ I shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  FOTO- Nuk njihet/ Rudina Magjistari bën ndryshimin drastik në pamje

LEXO EDHE:  Kendall Jenner transformohet/ Duket si binjakja e këngëtares shqiptare

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj: Rivalitet me Roza Latin? Formati im nuk është i kopjuar!

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuse dhe dhëndër/ Beatrix dhe Donaldi ‘martohen’ në Big Brother Vip

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE