Connect with Us

Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

Showbizz

Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

Publikuar

-

/
cna lajm show

Big Brother Vip është kthyer në një nga realityshowt më të ndjekur dhe të komentuar të momentit.

Kjo javë ka qenë e mbushur plot surpriza, pasi është krijuar çifti i dytë brenda në shtëpi, pas Sarës dhe Dj Pm.

Dy personazhet që kanë qenë në kulmin e çdo bisede janë Beatrix dhe Donaldi. Çifti kanë shprehur hapur pëlqimin për njër-tjetrin duke zemëruar ndjekësit për shkak të situatës dhe lidhjes së lënë pezull të Donaldit me Borën.

Sipas promos së publikuar në faqen e Big Brother Vip në Instagram pritet që sonte të diskutohet rreth dyshes Beatrix-Donald.

LEXO EDHE:  E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

Pikëpyetjet janë a do të japë Donaldi një shpjegim për të gjithë situatën dhe çfarë po ndodh mes dyshes.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë që sonte një nga të pestë të nominuarit, do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

Gjithashtu sipas asaj që po qarkullon në media, sonte pritet që një tjetër vip t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama.

Të gjitha këto do t’i mësojmë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

LEXO EDHE:  Puthje, përqafime dhe sqarime/ Jasmina zhvesh Andin në takim

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Andi e braktis në takim/ Jasmina ia “plas” të qarit

LEXO EDHE:  Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

LEXO EDHE:  Puthje, përqafime dhe sqarime/ Jasmina zhvesh Andin në takim

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE