Connect with Us

“Më fallco se gjoksi i nuses”/ Olti Curri tallet keq me “dasmën” e Beatrix dhe Donaldit

Showbizz

“Më fallco se gjoksi i nuses”/ Olti Curri tallet keq me “dasmën” e Beatrix dhe Donaldit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Olti Curri me anën e një postimi në Instastory ka ironizuar dasmën e organizuar ditën e djeshme në “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se dje, janë “kurorëzuar” Donaldi dhe Beatrix. Madje mes tyre janë shkëmbyer edhe puthje pasionante.

Sipas Oltit kjo dasmë ishte fallco, dhe më qëllim që spektakli të ketë një ngjarje të rëndësishme për të komëntuar.

LEXO EDHE:  As Arbana, as Ledioni!/ Ja se kush do prezantojë ‘Big Brother VIP’

Kjo dasmë është më fallco se c**** e nuses. Muzika dhe pijet janë futur që të  sillen në qejf Donaldi dhe Beatrix me shpresën se do të ndodhë diçka në krevat. Ndryshe nesër mbrëma spektakli nuk do të ketë një ngjarje të rëndësishme”, shkruan Olti në postimin e tij./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Do të shkriheni së qeshuri/ Donaldi imiton Stinen duke kënduar dhe kërcyer

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Pasi rrëfeu se ishte dhunuar nga burri, Paloma tregon një tjetër episod të dhimbshëm

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  As Arbana, as Ledioni!/ Ja se kush do prezantojë ‘Big Brother VIP’

LEXO EDHE:  As Arbana, as Ledioni!/ Ja se kush do prezantojë ‘Big Brother VIP’

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Sherri mes Arjolës dhe Antonelës/ Flet Atdheu: Pinim kafe bashkë, mund të jetë xhelozi

LEXO EDHE:  Rindërtimi pas tërmetit/ Qeveria bën show në media, situata e parikuperueshme

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE