Connect with Us

Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

Showbizz

Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

Publikuar

-

/

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura dhe më të ndjekura të momentit. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Së fundi, modelja i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj ku në Instastory ka publikuar një video ku tregon unazën e martesës.

“U martova”, shkruan ajo krahas videos.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Por ajo që ngre dyshimet se kjo mund të jetë një shaka nga ana e modeles është se postimin e shoqëron me  një emoji “duke qeshur me lot”.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati kërkon të mbyllë "hallet" me trupin e Kejvinës: Ma jep me qera

Kujtojmë se së fundi Kejvina është kujdesur që jeta e saj private të qëndrojë larg syrit mediatik.

Pak muaj më parë ajo publikoi disa foto nga ditëlindja e saj, ku tregonte një mashkull misterioz identitetin dhe imazhin e të cilit e mbajti të fshehtë, për të cilin u aludua se ishte partneri i saj./ CNA.al

Kejvina Kthella feston ditëlindjen/ Kush është mashkulli misterioz në krahët e saj?

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Modelja mbi peshë i kërkon fotografit ta bëjë të dobët/ Photoshopi i ndryshon jetën

LEXO EDHE:  Fytyrë kukulle dhe trup perfekt/ Fotot më surprizuese të modeles bukuroshe të Instagramit

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Dështoi me 220 meshkuj “/ Ish modelja merr vendimin drastik

LEXO EDHE:  FOTOT-Oriola dhe Eros drejt fejesës/ Çifti gati për të shkëmbyer unazat

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  “Dështoi me 220 meshkuj “/ Ish modelja merr vendimin drastik

LEXO EDHE:  Foto +16/Modelja seksi nuk ndalet, provokon me format bombastikeAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE