Connect with Us

Dikur i akuzoi për ngacmime seksuale/ Bella Hadid rikthehet në Victoria’s Secret

Showbizz

Dikur i akuzoi për ngacmime seksuale/ Bella Hadid rikthehet në Victoria’s Secret

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja 25-vjeçare Bella Hadid ishte pjesë e tre shfaqjeve radhazi për gjigantin e të brendshmeve në vitet 2016, 2017 dhe 2018. Por ajo ndërpreu lidhjet me kompaninë në vitin 2020, për t’u bashkuar me koleget e saj modele duke akuzuar drejtuesin e atëhershëm Ed Razek për sjellje të papërshtatshme.

Sipas New York Times, 71-vjeçari Razek bëri komente të padëshiruara seksuale dhe komentoi vazhdimisht mbi trupat e modeleve, duke i thënë dikur Hadidit se ajo kishte “gjoks perfekt”.

Megjithëse Razek i ka mohuar të gjitha akuzat, ai u largua nga kompania mëmë e Victoria’s Secret, L Brands, dhe VS që atëherë ka punësuar lidere të reja femra dhe ka përqafuar një strategji marketingu më gjithëpërfshirëse.

Kjo strategji tani do të përfshijë Hadid: Ajo i është bashkuar Kolektivit VS të mbushur me yje, ku përfshihen Hailey Baldwin, Priyanka Chopra, Megan Rapinoe, Naomi Osaka dhe më shumë.

“Ajo që më magnetizoi për t’u rikthyer ishte që ata erdhën tek unë dhe më dëshmuan vërtet se, prapa skenave, Victoria’s Secret ka ndryshuar në mënyrë drastike,” i tha Hadid Marie Claire për vendimin e saj shumë të komplikuar. “[Bashkimi në Kolektivin VS] ishte me të vërtetë për të rikthyer fuqinë time dhe për të pasur pushtetin mbi trupin tim përsëri vetë.”

Në vitin 2018 – viti i saj i fundit i modelimit për Victoria’s Secret – Hadid ishte pjesë e shfaqjes së parë të Rihanna-s në pistën Savage X Fenty.

LEXO EDHE:  Modelja me këmbët më të gjata në botë

“Ajo ishte hera e parë në një pistë që u ndjeva vërtet seksi,” tha ajo gjatë një paraqitjeje në Festivalin e Modës 2019 në Vogue, për WWD. “Kur u shfaqa për herë të parë te Fenty, po bëja shfaqje të tjera të të brendshmeve dhe kurrë nuk u ndjeva e fuqishme në një pistë, si me të brendshmet e mia.”

Por ndërsa fliste me Marie Claire, Hadid tha se sa “shumë ka ndryshuar” në Victoria’s Secret që nga ajo kohë, duke përfshirë zbatimin e “protokolleve të reja të fotosesioneve” që lejojnë modelet të vendosin se sa lëkurë duan të shfaqin gjatë xhirimeve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  E veshur me të kuqe, Celisa tërbon njerëzit

LEXO EDHE:  E veshur me të kuqe, Celisa tërbon njerëzit

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

LEXO EDHE:  Supermodelja më "bombë" e Instagramit/ Fotot më fantastike të Jenna Jenovic

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Habit Miekla: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

LEXO EDHE:  Habit Miekla: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjesAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE