Sokol Balla ironizon Ben Blushin

2 Dhjetor 2021, 14:53, Aktualitet CNA
Sokol Balla ironizon Ben Blushin

Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi është larguar nga drejtimi i këtij televizioni.

Largimin e tij ai e bëri të ditur përmes një emaili dërguar stafit, ndërsa nuk kanë munguar edhe reagimet ndaj tij.

Gazetari Sokol Balla ka ironizuar largimin e Blushit, ku përmes një postimi në Tëitter ai shkruan se karma u kthye dhe se tani të shesë libra.

?Ishte për vizitë para 4 vjetësh në dhjetor. Pas 4 vjetësh, trokiti sërish në dhjetor dhe sërish në të njëjtën derë. Derën ia hapi një Tjetër. Po fytyra që Tjetri pa sa hapi kanatet e derës, ishte e njëjta: Karma, ajo që nuk gabon kurrë adresë: ?Tani shit libra?, i tha e iku??, shkruan Balla./CNA.al

Ekskluzive/ Ben Blushi largohet nga Top Channel

Dy fake news për largimin e Ben Blushit dhe Top Channel

Lajmet e fundit nga