Connect with Us

“Kujdes me silikonin”/ Beniada ‘shpërthen’ kundër Ilirit: Ka qenë tumor, kam kaluar dhimbje

Showbizz

“Kujdes me silikonin”/ Beniada ‘shpërthen’ kundër Ilirit: Ka qenë tumor, kam kaluar dhimbje

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iliri, së fundi u ngarkua nga ana e produksionit të provokonte banorët më mënyra nga më të ndryshmet.

Pjesë e provokimeve nga balerini u bë edhe Beniada.

Në një moment, kur Iliri rastisi Beniadën i tha në formë këshille që të kishte kujdes me silikonin e gjoksit të saj.

Edhe pse në moment Beniada nuk i ka thënë gjë, më pas ka reaguar ashpër duke u shprehur se ajo ka pasur tumor dhe nuk ka pse ai t’ja përmendë.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Tu thënë gjoksi, kanotiera, gjoksi i bërë, ça po thoshte

Beniada: E ke gjoksin false, e po të jetë fals e çfarë pastaj.

Sarah: Se është doktor Iliri

Beniada: O zemra kur ti e di se kam pasur një tumor te gjoksi, çfarë po flet, çfarë kurajo ke ti të thuash plastikë. Kam kaluar dhimbje, kush je ti të thuash gjoksi, gjoksi

LEXO EDHE:  Dyshja më e përfolur e momentit/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Fifin: “Mos ju ngjit Granitit me zor”

Meridiani: O Ben qetësohu Ben, lëre

Beniada: Jo o zemra jo, se nuk është për tu tallur. E po të jetë plastikë? Nuk keni turp ju që shikoni b*thët e huaj. Se babi im kurrë nuk thotë ty keni bërë buzët

Antonela: As me ja fut një vajze shpullë b*thëve nuk është normale

Sarah: Mos u mërzit

Beniada: Jo nuk u mërzita. Qesha 1 herë e 2, por nuk ka asgjë për të qeshur. Unë buzëqesh se nuk dua ta jetoj sërish këtë gjënë.

Sarah: Edhe nëse ke një operacion plastik, asnjë nuk duhet ta komentojë. Edhe Iliri ka një fëmijë vetë, do i rritet vajza./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

LEXO EDHE:  Ilir Shaqiri tregon se ka gënjyer gruan që të mos martoheshin

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Dyshja më e përfolur e momentit/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Fifin: “Mos ju ngjit Granitit me zor”

LEXO EDHE:  Ilir Shaqiri tregon se ka gënjyer gruan që të mos martoheshin

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Jam zhgënjyer në dashuri”/ Banori i “Big Brother” habit me deklaratën e tij

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” të ndarë në grupe?/ Monika shton dyshimet

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE