Connect with Us

“I çmenda komshinjtë duke bërtitur”/ Si u zhduk komenti i Beatrix nga fotoja e Bora Zemanit?

Showbizz

“I çmenda komshinjtë duke bërtitur”/ Si u zhduk komenti i Beatrix nga fotoja e Bora Zemanit?

Publikuar

-

/

Pas konfirmimit të pëlqimit të Donaldit dhe Beatrixit, në rrjetet sociale qarkulloi komenti që këngëtarja kishte bërë pas episodit të puthjes mes moderatores dhe aktorit.

Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit love you zemër!!”, shkruante Beatrix në një prej postimeve të Borës.

Por gjatë një kërkimi në rrjetet sociale, rezulton që komenti i Beatrix është fshirë. Nuk dihet nëse komenti është fshirë nga Bora Zemani apo menaxheri që kujdeset për faqen e Beatrix.

LEXO EDHE:  Çiljeta ka lënë këngën? Gaboheni...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Kujtojmë se Donaldi dhe Trixa po shfaqen shumë afër njëri-tjetrit ku nuk kanë munguar as puthjet dhe ledhatimet mes tyre.

Së fundi ata shfaqen në të njëjtin shtrat duke u përkëdhelur madje po aludohet se ka ndodhur edhe puthja e shumëpritur mes tyre megjithëse në video është i paqartë ky moment./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  WOW- Xhensila Myrtezaj nuk kursehet aspak/ Mban në duar byzylykë me çmim marramendës

LEXO EDHE:  Në studion e “Tiki Taka”/ Eva Murati shkëlqen në Itali

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  ‘Don’t f**k’/ Nuk ndalet Kumbaro ofendon gazetaren e Top Channel

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur shqiptare e pranon publikisht: “Blej rroba te gabi!”

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  ‘Don’t f**k’/ Nuk ndalet Kumbaro ofendon gazetaren e Top Channel

LEXO EDHE:  VIDEO-Fituesja e festivalit të videoklipit/ Aurela Gaçe rrëmben çmimin e madhAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE