Connect with Us

Plagoset në një qendër poligoni/ Ndërron jetë 24-vjeçari

Kronika

Plagoset në një qendër poligoni/ Ndërron jetë 24-vjeçari

Publikuar

-

/
cna lajme kronike

Një i ri 24-vjeçar ka humbur jetën pas plagosjes në një poligon në Obiliq të Kosovës.

Lajmi është bërë i ditur për Gazetën Express, nga mjeku i Urgjencës në spitalin e Prishtinës, Naser Syla.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:45 të mbrëmjes së sotme. Nga ana tjetër, policia vijon hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident i trefishtë është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohe se dy makina dhe një autoambulancë janë përplasur me njëra tjetrën.Sipas burimeve, dy makinat kanë qenë me shpejtësi të madhe, e kjo besohet se është dhe shkaku i kryerjes së aksidentit.

Si pasojë e përplasjes trafiku është paralizuar prej minutash të tëra./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Vrau gruan e më pas qëllojë dhe veten/ Si nisi sherri mes çiftit për kujdestarin e vajzës

Publikuar

-

Nga

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja në Vaun e Dejes.

Mësohet se 50-vjeçari Niko Hila, e ka vrarë Xhuliana Topallin, pas konflikteve të vazhdueshme për kujdestarinë e vajzës së tyre 4-vjeç.E gjithë skena ka ndodhur në shtëpinë e prindërve të viktimës, në fshatin Nënshat të bashkisë së Vaut të Dejës, ku dhe jetonte së bashku me vajzën dhe babanë e saj të sëmurë pas ndarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Atentati me armë në Fushë-Krujë/ Zbardhet dinamika e ngjarjes

Publikuar

-

Nga

Është zbardhur dinamika e atentatit në Larushk të Fushë-Krujës, ku mbetën të plagosur me armë zjarri Gentjan Bejtja dhe Klodian Stafuka.

Mësohet se ata po udhëtonin me një automjet kur drejt tyre u qëllua me armë zjarri pranë një pike karburanti.Gentjan Bejtja ka marrë një plumb në krah, ndërsa shoku i tij, Klodjan Stafuka është lënduar pasi makina me të cilën ata udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar.

LEXO EDHE:  Saga e ekzekutimeve mafioze/ Si po eliminohen shokët e Ervis Martinajt?  

LEXO EDHE:  Saga e ekzekutimeve mafioze/ Si po eliminohen shokët e Ervis Martinajt?  

Dyshohet se shënjestër e atentatit ka qenë i plagosuri Gentjan Bejtja, i cili rezulton emër i njohur për policinë dhe i skeduar në disa ngjarje kriminale. /CNA.al

LEXO TE PLOTE